نتایج جستجو برای عبارت :

شعار

این روزها خیلی فکر می کنم به اینکه شعار <ما اهل کوفه نیستیم علی تنها بماند> که همه خیلی هم محکم و رسا فریادش میزنیم، زیادی شعار است!
کوفه می تواند اصفهان یا تهران یا هر شهر دیگری باشد و علی می تواند اقای خامنه ای یا صاحب الزمان باشد و در هر صورت شعار ما اهل کوفه نیستیم علی تنها بماند زیادی شعار است و گرنه وضع مملکت مان این و امام مان این همه سال غایب از نظر نبود. 
شعار سال پیش هفته کتاب دوباره انتخاب شد

به گزارش خبرگزاری مهر، بنابر تصمیم شورای سیاست گذاری بیست و هفتمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران، «حال خوش خواندن» برای دومین بار به عنوان شعار هفته کتاب انتخاب شد.
در نخستین جلسه شورای سیاست‌گذاری بیست و هفتمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران،  انتخاب شعار به بحث و نظرسنجی گذاشته شد و بر اساس اعلام نظرات اعضای این شورا به ستاد هفته کتاب و همچنین اقبال عمومی به این شعار در دوره پیشین، شعا
به مناسبت هفته کارگر و پیگیری تحقق شعار سال (جهش تولید) ارتباط تصویری از هفت مجموعه تولیدی فعال در نقاط مختلف کشور با حضرت آیت الله خامنه ای برقرار شد. در این ارتباط، مدیران و تعدادی از کارگران نمونه واحدهای تولیدی از وضعیت تولید، دستاوردها، مسائل و مشکلات این واحدها گزارشهایی بیان و همچنین راهکارها و پیشنهادهایی برای حل این مسائل و تحقق شعار سال مطرح کردند.
نازنینا! من به آغوشت بهار آورده ام،
یک دل شوریدة پر از شرار آورده ام.
مست از جام جمال و سرخوش از یاد خوشت،
یک دم از بهر طرب یاد خمار آورده ام.
از دلم بردی قرار و صبر و آرام مرا،
در دل شیدا و پرشورت قرار آورده ام.
از کنار درد و غمهای جهان بی کنار
در کنار تو دمی خود را کنار آورد ه ام.
از خود و از کلفت دنیای غم آلود خود
بر جهان بی غبار تو فرار آورده ام.
شاد باش و شاد باش و شاد مان و شاد زی،
شعر پرسوز دلم را من شعار آورده ام.
بسم الله الرحمن الرحیماین روزها شعار «ما کرونا را شکست می دهیم » همه در و دیوار فضای مجازی و غیر مجازی را پر کرده است.هر چند شعارها باید کوتاه وگویا انتخاب شوند ولی غفلت از برخی کلمات در شعار ممکن است موجب غفلت از مسائل مهم و بزرگتری شود.با مرور دعای هفتم صحیفه سجادیه که حضرت آقا اخیرا توصیه به خواندش فرمودند بحث قدرت لایزال الهی از نکات اصلی در دعاست. ما چه باشیم و که باشیم که بتوانیم کرونا یا هر مشکل دیگر را شکست دهیم؟!
شاید این مولفه ها اگر
لایه باز شعار سال 1398
دانلود طرح
طرح شعار سال 98
طرح لایه باز شعار سال 1398 بصورت کاملا لایه باز به صورت جز به جز
امکان تغییر و ویرایش دلخوا و تغییر اندازه طرح لایه باز شعار سال 98
استفاده از لایه های با کیفیت در دیگر طرح های دلخواه
طراحی شده با نرم افزار فتوشاپ با پسوند PSD
امکان استفاده از لایه های زیرین در دریگر طرح ها
استفاده از طرح های گل و مرغ و اسلیمی
استفاده از پرچم مقدس جهموری اسلامی
مزین به جملات رهبری درباره لایه باز شعار سال 1398 میباشد؛ سا
لایه باز شعار سال 98
دانلود طرح
طرح لایه باز شعار سال 1398
طرح لایه باز شعار سال 98 بصورت کاملا لایه باز به صورت جز به جز
امکان تغییر و ویرایش دلخوا و تغییر اندازه psd شعار سال 98
با رزولوشن بالا جهت چاپ بنر و پوستر
امکان تغییر سایز و ویرایش
جشنی برای خانواده و جامعه !
۲- یک نوع متفاوت از فروشگاه هایی که دیده اید
۳- چشمانی زیبا برای لباس هایی زیبا
۴- مکانی برای رسیدن به خواسته هایتان
۵- دریایی برای پیرو جوان
۶- نقطه ای تک خال با ابزارهای مفید برای مردان !
۷- همه اش برای شما
۸- همیشه پر از خلاقیت !
۹- فروشگاهی ایرانی برای ایرانیان
۱۰- …و همچنین برای کودکان
۱۱- و درست در مرکزهستیم از سال ….
۱۲- برای عالی بودن هم کم هزینه کنید
۱۳- محنصر به فرد باش! سلامت باش! خوشحال باش !
۱۴- دنیای ما هستید
۱۵-
لایه بازشعار سال 98 | بنر و پوستر شعار سال 1398
 دانلود طرح 

طرح لایه بازشعار سال 98
لایه بازشعار سال 98 بصورت کاملا لایه باز به صورت جز به جز
امکان تغییر و ویرایش دلخوا و تغییر اندازه طرح شعار لایه باز سال 98
با رزولوشن بالا جهت چاپ بنر و
اعتدال 
کسی که خود اعتدال ندارد، شعار اعتدال سر دهد، مردم را از این فرهنگ مهم دور می کند و جامعه را به سردرگمی و بدبینی نسبت به ارزش‌ها می کشاند، امروز در جامعه ما کسی مدعی شعار اعتدال شد که خود از اعتدال روانی برخوردار نیست، وپشت سر هم دروغ می گوید و وعده می دهد و خلف وعده می کند، و این عدم تعادل رفتاری سبب شده که خیل عظیمی از مردم نسبت به ارزش‌ها دلسرد شوند، اما همگان باید بداند که ما دینمان را از این مدعیان دروغین نگرفتیم بلکه از پیغمبر و آ
بعد از چند روز دعوا و قهر بالاخره آشتی کردیم.
تو این دعوا خیلی حرفها زده شد و بی حرمتی شد
من میگم: هر دعوایی یک قدم پیش میره به سمت نابودی حرمت ها
به خودم و گذشته ام که فکر میکنم از الان خودم خجالت میکشم
من همونی نبودم که میگفتم احترام
عزت
اقتدار مرد
من همونی بودم که شعار دوستی خانواده میدادم
و...
چقدر شعار و حرف زدم
ولی حالا که باید عمل کنم ؛ تاب کوچکترین مسئله رو ندارم.
من دختری بودم که به خیال خودم داشتم سخت بار میومدم که روزای همسری پرباری داش
New York hospitals battle coronavirus as hundreds of patients flood in: 'We must not break'.
cnbc.com

صدها نفر به بیمارستان های نیویورک سرازیر شدند؛ بیمارستان ها در حال جنگ با کرونا ویروس هستند. "ما نباید شکست بخوریم"
شعار ما کرونا را شکست می دهیم را به شعار ما نباید از کرونا شکست بخوریم تغییر دهید.
سیاست شکست دادن یا پیروز شدن که از ادبیات حماسی ما ناشی می شود این مفهوم را می رساند که باید در فرصتی مناسب به کرونا حمله کنیم و وی را شکست بدهیم در صورتیکه ما نشان داده ایم که استاد تبدیل فر
شعار امسال دهه کرامت “خدمت کریمانه، مهربانی به رسم اهل بیت (ع)” است.
ارزانی تصریح کرد : شعار امسال دهه کرامت “خدمت کریمانه، مهربانی به رسم اهل بیت (ع)” است و برای تمام روزهای دهه کرامت از ابتدا تا انتها نامگذاری صورت گرفته و تکالیف و برنامه دستگاه‌ها کاملا مشخص شده است.

ادامه مطلب
شعار تبلیغاتی چیست؟
توسط کارشناس سئو بهسون /  دوشنبه, ۲۱ بهمن ۱۳۹۸ /  منتشر شده در طراحی گرافیکی

“با به اشتراک گذاری، دیگران را سر کار بگذاریم”
با دیدن جملات بالا احتمالا احساس می کنید که می خواهیم دیگران را دست بیندازیم و آن ها را مسخره کنیم
حالا اگر به شما بگوییم جمله شعار تبلیغاتی یک کانال تلگرام مربوط به کاریابی است حتما دید و درک شما از قضیه عوض خواهد شد.
داشتن شعار تبلیغاتی از آن جهت مهم است که شما را در ذهن مخاطبانتان حک می کند و با
کل عمرم ادعا کردم
همش آرمان هایم را شعار کردم 
وبلند بلند به خودم نسبت دادم

آیا همه ی آن حرف هایم شعار بود؟؟؟ 
آیا همچنان موافقی که گمنامی خوش نامیست؟؟؟
آیا همچنان موافقی که سرمایه دار نسبت به تهی دست حقی باید ادا کند؟؟؟
آیا همچنان از بانکداری غیر اسلامی شاکی هستی؟؟؟
آیا دوست نداری که سرمایه دار شوی؟؟؟
مگر تصمیم نگرفتی که سخت کار کنی تا به اهداف برسی؟؟؟ 
مگر آسایش در راه غیر را سه طلاقه نکرده بود؟؟؟ 
این هم گود بسم الله، چرا ترسیدی؟؟؟ 
چه
 به گزارش سفیر جنوب؛در ششمین روز از هفته سلامت؛ رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستات دشتستان در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه این هفته شهر برازجان، ضمن تبریک هفته سلامت و اعیاد شعبانیه  با اشاره به شعار امسال سازمان جهانی بهداشت اظهار داشت: معنی این شعار این است که  باید همه مردم زیر چتر سلامت قرار گیرند و تمام مردم در همه نقاط از خدمات حوزه سلامت برخوردار شوند.
ماریا خویش دوست خاطرنشان کرد:در سال گذشته تلاش کردیم مناطق کمتر برخوردار تحت پ

آغاز هفته "تاریخ ورزش بروجرد"گرامی باد26 بهمن الی 2 اسفند  1398با شعار " بروجرد شهر فرزانگان و استعداد های درخشان" 

از آنجا که سایت ورزشی فرهاد داودوندی برای اولین بار در  ورزش ایران، تمامی هفته های سال در بروجرد را بنام هیئات ورزشی نامگذاری کرده استلذا از تاریخ 26 بهمن الی 2 اسفند توسط این سایت ورزشی بنام هفته "مربیان ورزش بروجرد" نامگذاری گردیدهمشهریان عزیز و جامعه محترم ورزش بروجرد در تمامی رشته های ورزشی می توانندبرای رسانه ای شدن،زن
طرح شعار سال 98
طرح لایه باز شعار سال 98 بصورت پوستر و بنر
لایه باز طرح شعار سال 98 بصورت کاملا لایه باز به صورت جز به جز؛ که با محوریت شعار سال 98 طراحی گردید است
مناسب جهت چاپ بنر شهر
آسیب شناسی وضع فعلی آموزش و پرورش و آموزش عالی کشور را نه در اشتباهات یا ناکارآمدی افراد بی سواد و نا آگاه و غافل، که در جرائم بعضی دانش آموختگان وفارغ التحصیلان از این دستگاه ها، باید جستجو کرد که با «طعمه نگری» به منصب‌ها، اشتهای تصرف پیدا می‌کنند و با بهره گیری حرفه ای از موج آفرینی حزبی و دامن زدن به رقیب هراسی و انواع شعار آزادی و خدمت، فریب می دهند و بالأخره با مصادره شعار آزادی وخدمت برای خود و خویشاوندان، با «چراغ دانش» گزیده تر کال
کلمه امسال من " شجاعت"ـه .
از روزی هم که این کلمه رو به عنوان شعار امسالم انتخاب کردم،هر لحظه منتظرم سوسک ببینم  و به جای فرار به بالاترین نقطه ممکن و جیغ کشیدن؛دخلشو بیارم.
بگذریم از اینکه چقدر نبات بیچاره (پرنده مون) رو بخاطر عملی کردن شعار امسالم ترسوندم.من بترس و اون بترس.کِی بترس و کِی نترس.
به نام حق پاک و سِرِشت
شرایط بگونه‌ای شده که نمیشود واقعیت یا حقیقت و دروغ یا نیرنگ رو از هم تشخیص داد.انقلاب ۵۷ حکومت اسلامی یک انقلاب رو برگشت به عقب بود ؛ ایران پیشرفت نکرد ، ایران قدرت جهان نشد و و و .اما حالا با تمام اتفاقات بد و خوب برای ایران عزیزمان ، به دهه چهارم انقلاب رسیدیم ؛ به نظر بعضی از کارشناسان سیاسی انقلاب ایران را نمیشود تحول یا انقلاب دانست / چرا چگونه!؟؟
انقلاب یعنی تحول در نظام سیاسی ، اقتصادی ، فرهنگی ، تحولی رو به پیشرف
بنر شعار سال 98
طرح بنر لایه باز شعار سال 98
لایه باز طرح شعار سال 98 بصورت کاملا لایه باز به صورت جز به جز؛ که با محوریت شعار سال 98 طراحی گردید است
تمامی لایه ها بصورت جز به جر لایه با
صندلی اداری
-صندلی کارمندی- در حال حاضر صندلی اداری محک در تلاش است تا رضایت مشتریان خود را حتی پس از فروش با خدمات و گارانتی 3 ساله جلب کند.
با انتخاب بهترین صندلی کارمندی ، میتوانید بهترین مبلمان اداری ارگونومیک را برای محیط کار خود تهیه کنید.
هزینه ی کمتر کیفیت بهتر شعار همیشگی صندلی اداری محک بوده
و خواهد بود و به شعار خود عمل خواهد کرد.
صندلی اداری محک با قیمتی مناسب و کیفیتی بالا همراه با گارانتی 3 ساله و خدمات پس از فروش در پی خدمت رسانی
مستعمره شدن دیگرانعشق نام دارد...!پس من هرگز شعار استقلالسر نخواهم داد!
عهدنامه‌ی مفصل، پاریس،
گلستان و ترکمانچای و ژنو با من ببند
نه! اصلا بیا و در من مداخله نظامی کن...
اگر حکومت توبر این دل استبداد است پس درود بر دیکتاتور...!
مدتها بود که میخواستم راجع به شعار امسال (1397) مطلبی را بنویسم که متاسفانه یا خوشبختانه (!) فرصت نمی شد.
بنظر حقیر این شعار ابعاد مختلفی دارد که باید به اونها توجه کنیم. یک بُعدش به تولیدکننده مربوط می شود، یک بُعدش به مصرف کننده و یک بُعدش هم به سیاست گذاران و دولت و ... .
مهمترین موضوعی که باید سیاست گذاران و دولت و ... به آن توجه کنند این نکته است که بنظر حقیر حمایت در سایه اعتماد به وجود می آید. منِ مصرف کننده اگر بدانم که برای بهبود کالایی (کیفیت
شعار سال 99 انتخاب شد.
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی، با اشاره به تقارن روز اول سال با سالروز شهادت حضرت موسی‌بن‌جعفر (علیه‌السلام) به پیشگاه مقدس آن حضرت سلام و درود فرستادند و با تبریک عید سعید مبعث و عید پر طراوت نوروز به همه ملت بویژه خانواده‌های معظم شهیدان و جانبازان، جهادگران عرصه سلامت و همه خدمتگزاران سختکوش، سال جدید را سال «جهش تولید» نامگذاری کردند.
با گسترش قیام مردم و خروج شاه از ایران، شاپور بختیار به عنوان تنها امید رژیم پهلوی، به عنوان نخست وزیر معرفی و باقی مانده بود.

این ایام که مصادف با اربعین امام حسین« علیه السلام» و گسترش راهپیمایی ها و اعتراضات مردمی بود، امام« قدس سره» طی پیامی، نکات تازه ای را برای هوشیاری مردم یادآور می شوند. همزمان با سایر شهرها، در تهران نیز راهپیمایی ها ادامه می یابد و فریاد الله اکبر جمعیت میلیونی لرزه بر اندام آخرین بقایای طاغوت می اندازد.
انسان ها
+ آیا در حال تلف کردن وقت خویش با گوش دادن به ۱۰۲۴ هستید؟
+ فقط دارم شعار می‌دم . فقط شعار .. شاید برای خودم
+ سرطان با این حساب نعمت میشه
+ دنیای وبلاگ ها به سنگر آخرش رسیده؟
دانلود:
دانلود نسخه اصلی - دانلود نسخه کم حجم
موزیک های این قسمت:
احسان خواجه امیری - تنهایی - خرید از سایت بیپ تیونز
رضا طاهرخانی - منه دیوونه - دریافت از لینک مستقیم
{دیکشنری مهدوی - شماره 40}

ی - یالثارات الحسین

ثار در لغت به معنای خون خواهی است. یالثارات الحسین شعار یاران حضرت مهدی است که به خون خواهی امام حسین، هنگام قیام آن حضرت سر خواهند داد.
در برخی روایات، این عبارت شعار فرشتگان به هنگام یاری حضرت مهدی یاد شده است. البته روشن است چون اباعبدالله آینه ی تمام نمای حق و حقیقت و دشمنان او باطلِ مطلق هستند؛ انتقام از خونِ امام حسین، انتقام از خونِ همه ی مظلومان در طول تاریخ خواهد بود و آن حکومت عدل جهانی
محصولاتلایه باز شعار سال 98طرح لایه باز شعار سال 98

حراج!

طرح لایه باز شعار سال 98
دانلود طرح
لایه باز بصورت بنر و پوستر لایه باز psd
 طرح شعار سال 98 سال رونق تولید
طرح لایه باز شعار سال 98 بصورت کاملا لایه باز به صورت جز به جز
امکان تغییر و ویرایش دلخوا و تغییر اندازه لایه باز شعار سال 98
استفاده از ط
رهبر معظم انقلاب در پیامی شعار سال نود و نه را جهش تولید نامیدند....
گروه فرهنگی رسانه ای مفاز نیز وظیفه خود دانست که تیزری در مورد این شعار تولید کند.

متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد. توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشد با این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.

دریافتمدت زمان: 29 ثانیه

فیسبوک رایگان است و همواره رایگان باقی خواهد ماند. این شعار تبلیغاتی متعلق به فیسبوک است که حدود 11 سال بر آن ثابت قدم و پایدار ماند. اما در نهایت امر این ابر شبکه ی اجتماعی که هنوز پرچم دار شبکه های اجتماعی در دنیاست آن را عوض کرده و حرف دیگری می زند.
7 اوت امسال شعار دیگری تحت عنوان فیسبوک سریع و آسان است در صفحه ی اول این سایت قرار گرفت و نظر بییندگان و کاربران سایت را به خود جلب کرد.
این پیغام شائبه ی این را به وجود آورد که فیسبوک دیگر یک رسان
RAM 10600R
فروش رم های 4G - 8G - 16G - 10600R با قیمت های استثنایی و باور نکردنی مناسب برای سرور های نسل 7 و ورک استیشن Z800 .
توجه : تمامی رم های اچ پی یوزد با لیبل اچ پی و یک سال گارانتی می باشند.
اصل بودن شعار نیست بلکه واقعیت هست و رضایتمندی مشتری هدف ماست اچ پی یوزد
بعضی وقتا ادما با کاراشون با یه سری حرفاشون طوری دلتو میشکونن که خودتم باورت نمیشه ، شاید از نظر یه آدم دیگه هم حتی اون موضوع مسخره باشه و جای ناراحتی نباشه ، شایدم من دل نازک شدم ،شایدم من کینه ای شدم... نمیدونم ... نمیدونم ... اما تو این مواقع طوری نسبت به اون آدم بی حس و بی تفاوت میشی که وقتی بهت میگه کمرم درد میکنه از پله ها افتادم نه تنها تو دلت احساس ناراحتی نمیکنی بلکه با خودت میگی حقته :/ 
چه اون طرف مادرت باشه چه صمیمی ترین دوستت چه هر کس دیگ
رمز و راز‌هایی از یک آیه که به قله قرآن شهرت دارد!
در این مطلب شما را با رمز و راز‌هایی از یک آیه که به قله قرآن مشهور است آشنا می‌کنیم.

آموزه های آیه 255 سوره بقره 
* آیه
اللَّهُ لا إِلهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لا تَأْخُذُهُ سِنَةٌ وَ لا نَوْمٌ لَهُ ما فِی السَّماواتِ وَ ما فِی الْأَرْضِ مَنْ ذَا الَّذی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ ما بَیْنَ أَیْدیهِمْ وَ ما خَلْفَهُمْ وَ لا یُحیطُونَ بِشَیْ‏ءٍ مِنْ عِلْمِهِ
عناوین روزها و شعار سال دهه کرامت

عناوین روزها و شعار سال دهه کرامت و همچنین برنامه‌های
فرهنگی؛
شعار دهه کرامت سال 98 ، خدمت کریمانه؛ مهربانی به رسم اهل‌بیت علیهم‌السلام
عضویت نیم‌بها در کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور در سه روز خاص از ایام دهه کرامت
(سالروز ولادت حضرت معصومه سلام‌الله علیها پنج‌شنبه 13/4/98، حضرت شاهچراغ علیه‌السلام
یکشنبه 18/4/98 و حضرت امام رضا علیه‌السلام یکشنبه 23/4/98 )
برگزاری برنامه‌های فرهنگی برای کودکان با موضوع دهه
بخشدار آب پخش گفت:سال جدید از سوی مقام معظم رهبری به عنوان رونق تولید نامگذاری شده و همه ما باید در راستای تحقق شعار سال گام برداریم.
به گزارش سفیر جنوب؛بخشدار آب پخش در نشست شورای اداری بخش،ضمن گرامیداشت لیالی قدر اظهار داشت:امیدوارم همه ما از فیوضات ماه مبارک رمضان و لیالی پر عظمت قدر بهره مند شویم.
مهندس علی تنگ ارمی با اشاره شعار سال جدید که بنام رونق تولید نامگذاری شده ابراز داشت:تولید پایدار از اولویت های نظام اسلامی در برهه کنونی است
بسم الله الرحمن الرحیم

کیهان در ویژه های خود نوشت:
مجمع روحانیون در آستانه روز قدس، ضمن صدور بیانیه‌ای، این روز را میراث امام خمینی (ره) دانسته بود. اما خاتمی و موسوی خوئینی‌ها و برخی افراد مشابه آنها که نقشی فعال در مهندسی فتنه و آشوب ۱۰ سال قبل داشتند، مانند سال‌های اخیر باز هم در این راهپیمایی ضد صهیونیستی حاضر نشدند.
گفتنی است آشوبگران تحریک شده از سوی سران فتنه سبز، در روز قدس سال ۸۹ اقدام به راهپیمایی جداگانه کرده و شعار «نه غزه نه ل
فروشگاه ارزان شاپی با محصولاتی فراوان و قیمت های مناسب افتتاح شد
برای مشاهده و خرید به سایت www.arzanshopy.ir مراجعه فرمایید
هدف ما جلب رضایت شما مشتریان عزیز است
و شعار ما بهترین قیمت و تضمین کیفیت است و در این راستا همواره قدم بر میداریم
با تشکر از نگاه مهربان شما

تو نصف کن، تو انتخاب کن!
مردی یه ساندویچ برای دو تا پسر کوچیکش خرید، گذاشت روی میز، به اولی گفت: تو نصف کن!و به دومی گفت: و تو انتخاب کن!مات و مبهوت نحوه ی تربیت وعدالت این مرد شدم!یعنی اگه اولى یه وقت عمدا نامساوى نصف کنه، دومى حق داشته باشه که اول انتخاب کنه!
این جوری عدالت رو یاد بگیریم و اجرا کنیم، نه با شعار‌های مفت برابری و عدالتخواهی!
️ شریعت نیوز- امام جمعه مسجد النبی(ص)اهل سنت ایرانشهر در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: تحقق شعار سال «جهش تولید»از سوی رهبر معظم انقلاب تنها با همکاری، تعامل و همدلی بین مردم و مسوولان محقق می‌شود.
مولوی عبدالسلام ملازاده روز دوشنبه درگفت‌وگو با خبرنگار شریعت نیوزاظهارداشت: رهبر معظم انقلاب همواره پس از تحویل سال، شعاری را با توجه به شرایط کشور و اهمیت موضوعات کلان مطرح می‌فرمایند که نشانگر توجه ایشان به اقتصاد و رونق تولید در کشور است. 
و
مردی یه ساندویچ برای دوتا پسر کوچیکش گرفت؛گذاشت روی میز، به اولی گفت: "تو نصف کن!"و به دومی گفت:  "و تو انتخاب کن!"
مات و مبهوت نحوه ی تربیت وعدالت این مرد شدم!!یعنی اگه اولى یه وقت عمدا نامساوى نصف کنه، دومى حق داشته باشه که اول انتخاب کنه!
این جوری عدالت رو یاد بچه هامون بدیم، نه با شعار عدالتخواهی!
زبان عمل بهترین روش تربیت بچه هاست...
همه چیز به طرز ناامید کننده‌ای یکسانه. دانشجو نمیدونه چی میخواد و مطالبه‌اش چیه فقط توی یه جو احساسی قرار میگیره و شعار مرگ بر این و اون میده. آخه رئیس دانشگاه بنده خدا چجوری می‌تونه استعفای سران قوا رو واسه تو برآورده کنه. راستشو بخواین بعضی وقتا فک میکنم نکنه حقمونه این همه ظلم. از بس خودمون احمق و بی‌مصرفیم. غم منو گرفته از این جو غیر منطقی حاکم بر تمام انسان‌های دانشگاهم.
به نام خدای دانا و توانا
توی کتاب فارسی دوم دبستان، یه درسی داریم به اسم کوشا و نوشا؛ هیچوقت حس خوبی به این درس نداشتم؛ هدفش قشنگه، اما متن خوبی براش ننوشتن. یه مُشت شعار تکه و‌پاره که به درد هیچ‌کجای روزگار امروزمون نمی‌خوره.
ادامه مطلب
رهبر انقلاب اسلامی در پیام نوروزی سال ۹۸ ، این سال را «رونق تولید» نامگذاری کردند. در بخشی از پیام ایشان آمده است:
مشکل اساسی کشور، همچنان مشکل اقتصادی است؛ بخصوص در این ماه‌های اخیر، مشکلات معیشتی مردم زیاد شد. بخشی از اینها مربوط است به مدیریّتهای نارسا در زمینه‌ی مسائل اقتصادی که اینها حتماً بایستی جبران بشود. برنامه‌هایی وجود دارد، تدابیری اندیشیده شده که ان‌شاءالله این تدابیر در طول سال جاری، سالی که امروز از این لحظه شروع میشود -
در کارهای سازمان پیشقدم و جلوتر از بقیه و برنامه ها باش.
تجربه ی پیش قدم بودن و جلوجلو کارهای مانده بر زمین را که در خانه انجام میدهی، ضمن اینکه کارها انجام میشود، آرامش روانی میگیری،   تصویری از تو می سازد که هم شایسته ای و هم برای رهبری شایسته تر از دیگرانی.
(تجربه مسافرت بابلسر-آبان 98)
در کارهای سازمان پیشقدم و جلوتر از بقیه و برنامه ها باش.
تجربه ی پیش قدم بودن و جلوجلو کارهای مانده بر زمین را که در خانه انجام میدهی، ضمن اینکه کارها انجام میشود، آرامش روانی میگیری،   تصویری از تو می سازد که هم شایسته ای و هم برای رهبری شایسته تر از دیگرانی.
(تجربه مسافرت بابلسر-آبان 98)
مهدی ترابی بعد از اینکه در دقیقه 19 گل اول را به پیکان زد، شادی پس از گل جالبی انجام داد و یک شعار مکتبی و با بصیرت را روی پیراهن خود به نمایش گذاشت. این بازیکن به دو زبان انگلیسی و فارسی نوشته بود: "تنها راه نجات کشور= اطاعت از رهبری"
شور حماسی مدافعان حرم و حاج قاسم سلیمانی
فاطمیه اول 98
17 دی ماه 98
هیئت جان نثاران امام زمان (عج) مشهد
وحید شکری
خاک ما خاک غیرت و ماییم

دانلود فایل صوتی و مشاهده متن در ادامه مطلب
(کربلا نصیبتون + شهادت)

متن مداحی:
خاک ما خاک غیرت و ماییم
از تبار کیان ایرانی
راه ما راه توست ای سردار
کلنا قاسم سلیمانی

ما را فدای شاه کرم آفریده اند
شمشیر ذوالفقار دو دم آفریده اند
ما از تبار مالک و مختار و میثمیم
مارا مدافعان حرم آفریده اند

همه جان به کف/همه سینه
 بسم الله الرحمن الرحیم- خبری از سایت یاهو
-  مادری 
درامریکا زمانی تی شرتی بامزه  برای
دختر سه ساله اش- ان لاین   خریداری کرده
بود-تی شرت یک عکسی شعار بی ادبانه درباره پلیس روی ان نقش بسته – دریافت کرد که
قیمت ان بین 4.95-6.39 دلار است عنوان عکس بچه های دوقورباغه که درحال دوچرخه
سواری  میکنند که اولی ماسک قرباغه دارد
ودومی فردی مسن که هردو پلیس هستند وزیر ان عکس نوشته شده است پلیس- مادر
بسیارشوکه شده است وقتیکه مشاهده کرد تی شرتی که درخواست کرده
شماهارو نمیدونم اما من واقعا اعصاب و روانم بهم ریخت!
عصرم که رفتم سرکار بچه ها همه دپرس بودن
یعنی از عید هیچی نفهمیدم
الان تو فکر خرید دوچرخه ام!
هم ورزشه هم پاکه هم جای پارکش همه جا هست هم هزینه بنزینم میاد پایین چون واقعا صرف نداره!
اونایی ک شعار با روحانی تا ۱۴۰۰ میدادن الان بشینن تا منقرض بشه نسل ایرانیا تا ۱۴۰۰

سازمان جهانی بهداشت هفتم آوریل را روز جهانی سلامت اعلام کرده است. این روز،‌فرصتی برای افزایش آگاهی های عمومی در مورد نگرانی های خاص در مورد بهداشت عمومی است.این سازمان شعار روز جهانی سلامت در سال 2020 را "تقویت پرستاری و مامایی برای دستیابی به سلامت برای همه توسط همه" در نظر گرفته است .پرستاران و ماماها نقش مهمی را در مراقبت از مردم در همه جا از جمله شرایط بحرانی ، درگیری‌ها و وضعیت‌های شکننده ایجاد می‌کنند . آن‌ها طیف گسترده‌ای از خدمات اس
رهبر انقلاب اسلامی در پیام نوروزی سال ۹۸ ، این سال را «رونق تولید» نامگذاری کردند. در بخشی از پیام ایشان آمده است:
مشکل اساسی کشور، همچنان مشکل اقتصادی است؛ بخصوص در این ماه‌های اخیر، مشکلات معیشتی مردم زیاد شد. بخشی از اینها مربوط است به مدیریّتهای نارسا در زمینه‌ی مسائل اقتصادی که اینها حتماً بایستی جبران بشود. برنامه‌هایی وجود دارد، تدابیری اندیشیده شده که ان‌شاءالله این تدابیر در طول سال جاری، سالی که امروز از این لحظه شروع میشود -
در روایات وارد است که خداوند امر قیام حضرت حجت (عج) را یک شبه اصلاح خواهد کرد.
این مفهوم هم از مفاهیمی است که شهادت سردار سلیمانی آن را برای ما ملموس و محسوس و قابل درک کرد. با چشم خود دیدیم که در فاصله ی یک روز همه چیز عوض شد و ورق به نفع جبهه ی مقاومت برگشت و شعار همه شد: #انتقام_سخت

اللهم عجل لولیک الفرج
این وبلاگ به جهت پشتیبانی از وبسایت اصلی شرکت پکاج به نشانی PekajCo.IR ایجاد شده تا در مواقع اضطراری و در راستای پروتکل های پشتیبانی و نظارتی شرکت پکاج ، مشترکین شرکت پکاج از دسترسی به وبسایت محروم نباشند.

شرکت پکاج همگام با شعار « جهش تولید »

بسم الله الرحمن الرحیم- خبری از سایت یاهو
-  مادری 
درامریکا زمانی تی شرتی بامزه  برای
دختر سه ساله اش- ان لاین   خریداری کرده
بود-تی شرت یک عکسی شعار بی ادبانه درباره پلیس روی ان نقش بسته – دریافت کرد که
قیمت ان بین 4.95-6.39 دلار است عنوان عکس بچه های دوقورباغه که درحال دوچرخه
سواری  میکنند که اولی ماسک قرباغه دارد
ودومی فردی مسن که هردو پلیس هستند وزیر ان عکس نوشته شده است پلیس- مادر
بسیارشوکه شده است وقتیکه مشاهده کرد تی شرتی که درخواست کرده
با سلام
این موردی که میخوام مطرح کنم خیلی اذیتم میکنه. سوالم اینکه بعضی از ما ایرانی ها چرا انقدر تو شعار دادن و حرف زدن عالی هستیم، ولی یا وارد فاز عمل نمیشیم یا انقدر بد کارمون رو انجام میدیم که خرابش میکنیم.
ولی خب کلا اعتماد به نفس مون کمه، ولی همزمان مغرور هم هستیم. مثلا به یکی از دوستام میگم برو کارگری کن میگه نه، میگم کار برای خودت شروع کن، میگه میترسم کارم نگیره بدبخت بشم. کلا داستانی داریم ها.
مرتبط:
تفاوت اوضاع کار و اشتغال دهه 80 با ده
ظهر امروز در دیدار فرماندهان کل ارتش: امدادرسانی ارتش و نیروهای مسلح به مردم در حوادث طبیعی یک حضور مؤثر و حیاتی است. در سیل اخیر، نیروهای مسلح با همه وجود و امکانات در اختیارشان به کمک مردم شتافتند/ اینکه یک سرهنگ ارتش خم شود تا فردی سالخورده با قدم گذاشتن بر دوش او سوار وسیله نقلیه شود، جلوه هایی از صداقت ارتش در بیان شعار «ارتش فدای ملت» است.
اگه دیروز که بعضی پان‌ترکیست‌های تماشاگرنما یا تماشاگرهای پان‌ترکیست‌نما، به اسم طرفداری از تیم‌ محبوب‌شون شعار "خلیج عربی" سر دادن،یه چک زیر گوش هر کدوم خوابونده بودیم، امروز اینقدر وقیح نمی‌شدن که به ارتش ترکیه سلام نظامی بدن!

پ.ن: فوتبالی نیستم...ولی برای فهمیدن معنی این حرف‌ها و کارها نیازی به فوتبالی بودن نیست! فقط خطاب به بعضی میگم:
مرا بهل که همان داغدار خود باشم
به جای خود بنشین تا به کار خود باشم!

#دیدگاه_شخصی
بسم الله الرحمن الرحیم ./
کل کتابُ اگه بخوام تو یه خط تعریف کنم میگه : 
ذهنتو از چرت و پرتایی که به طور ناخودآگاه باور کردی رها کن ، ببین چه تغییری تو زندگیت میخوای بکنی و همین الان پاشو و عمل کن ! تامام
شعار کتاب اینه که : کمتر فکر کن و دل به زندگی بده ! البته منظورش از فکر کردن خودگویی های اشتباهه که تو ذهنت تکرار میشه مث من خنگم ، من نمیتونم ، من زشتم ، من چاقم ، من بلد نیستم و ...
.
امتیازی که به کتاب میدم ۸ از ۱۰
و میگم × ارزش خریدن داره ×
.
۱۳۹۸/۲/۱۷
ذهنتو از چرت و پرتایی که به طور ناخودآگاه باور کردی رها کن ، ببین چه تغییری تو زندگیت میخوای بکنی و همین الان پاشو و عمل کن ! تامام

شعار کتاب اینه که : کمتر فکر کن و دل به زندگی بده ! البته منظورش از فکر کردن خودگویی های اشتباهه که تو ذهنت تکرار میشه مث من خنگم ، من نمیتونم ، من زشتم ، من چاقم ، من بلد نیستم و ...
.
.
۱۳۹۸/۲/۱
آیت الله العظمی بهجت: امضای تأیید مشروطیت را زمانی از آخوند رحمه‌الله گرفتند که ایشان کاملاً مشغول به فکر و در حال آماده‌سازی و ترتیب مطالب درس بود، هنگامی که آخوند رحمه‌الله از پله‌های اطاق مطالعه شخصی به پایین می‌آمد تا به مجلس درس برود.
.
که تمام فکرش در جمع‌آوری درس بود و برای فکر کردن در امر دیگر وقت نداشت، اساس‌نامه و مرام‌نامه مشروطیت را به ایشان نشان دادند تا امضا کند. ایشان هم دید قانون اساسی و مجلس قانون‌گذاری و وکلا و نمایندگ
دو روز گذشته ام اصلا خوب نبود.نمیخوام جزئیات بنویسم ولی این پست خیلی مرتبطه.متنفرم از سنت و خیلی خوشحالم که بالاخره خانواده م فهمیدن.اونقدر گریه کردم که به عمرم گریه نکرده بودم و تمام حرف هام رو گفتم و آخرش یه حس خوب داشتم از درک شدن.برای آدمی مثل من که حرف زدن از درونیاتش با دیگران و خصوصا خانواده سختشه تجربه ی واجبی بود.باید بیشتر این کار رو کنم.
با مردم باشید، از مردم باشید، رفتار مردمی داشته باشید. فخرفروشی و دنیاطلبی و اشرافیگری خلاف این رفتار است/ این نگاه وسیع جغرافیای مقاومت را از دست ندهید؛ این حرف معصوم است:«کسانیکه در خانه نشستند تا به آنها حمله شود دچار ذلت شدند»/ امتداد عمق راهبردی، گاهی از واجب ترین واجبات کشور هم لازمتر است؛ خیلی ها متوجه این نیستند. بعضی هم توجه دارند و به نفع دشمن شعار نه غزه نه لبنان میدادند.

رونق تولید و حمایت از کالای داخلی یکی از اساسی‌ترین راهکارها برای غلبه بر تحریم‌های اقتصادی است که لازمه تحقق اهداف این شعار توجه ویژه به مواردی هم چون اصلاح محیط کسب و کار، مهار نقدینگی، اصلاح نظام بانکداری و... است.
سال رونق تولید توسط مقام معظم رهبری برای سال ۹۸ انتخاب شد نامی که نشانگر اهمیت موضوع اقتصاد تولید محور برای توسعه جامعه و کشور است.
شعار سال ۹۸ در پیام نوروزی رهبر انقلاب اعلام شد: « سال رونق تولید». رهبر
محمدرضا دوست‌محمدی:هنرمندان انقلابی باید درصدد افزایش تخصص‌های هنری‌شان باشند و با حرف، ادعا و شعار نمی‌توان کار کرد و این تخصص‌ها باید به روز باشند هم‌چنین هنرمند انقلابی باید فعال و پُرکار باشد و خموده و افسرده نباشد.
سال  ۹۸؛ سال رونق تولید؛ سالی که با سیل آغاز و با کرونا تمام شد. و بچه‌های جهادی هم در اولش بودند و هم در آخر؛ با جهاد شروع کردند و با جهاد به پایان رساندند.
مرور سالی که گذشت:
- شعار سال که توسط رهبر انقلاب انتخاب شد، خیلی از نظریه پردازان را از این همه بینش به تعجب واداشت.
- سفره‌ی اعتکاف این بار در کنار سفره هفت‌سین نوروزی پهن شده بود و معتکفینی که دعای تحویل سال را هنگام میهمانی در مساجد خواندند.
- سیلی خانه خراب کن.
- تلاش‌های مجدّانه جهادی

مردی یه ساندویچ برای دوتا پسر کوچیکش گرفت؛گذاشت روی میز، به اولی گفت: "تو نصف کن!"و به دومی گفت:  "و تو انتخاب کن!"
مات و مبهوت نحوه ی تربیت وعدالت این مرد شدم!!یعنی اگه اولى یه وقت عمدا نامساوى نصف کنه، دومى حق داشته باشه که اول انتخاب کنه!
این جوری عدالت رو یاد بچه هامون بدیم، نه با شعار مفتِ عدالتخواهی ♡
ولی حاظر بودم شهر توی کثافط غرق شه و نت ها رو قطع کنن و تنها راه ارتباطیمون دود باشه اما فردا نرم مدرسه تا ۸ فاکینگ ساعت با خانوم آ بگذرونم
کاراهام تا صبح طول می کشه و و توی این شبای بی خوابی تنها چیزی که بهش فکر میکنم اینه که عجیب خراب کردم با این انتخاب رشتم و مدرسه انتخاب کردنم.
به هر حال شعار من اینه که فردا آزادیم،یعنی اگه خانوم آ نکشتمون بعدش دیگه آزادیم:||
واقعا این بود زندگی؟:')
مرحوم پدرم همیشه یک مثالی می‌زد:
اگر در مشتت یک تکه طلا داشته باشی و تمام عالم بگویند آنچه در دست توست سنگ است چه تاثیری در اعتقاد تو نسبت به دارایی‌ات و ماهیت آن دارد؟ در هر حال تو یک قطعه طلا داری و این را می‌دانی؛ و اگر در مشتت یک تکه سنگ داشته باشی و تمام عالم بگویند آنچه در دست داری طلاست چه؟ در هر صورت تو یک تکه‌سنگ بیشتر نداری.
متدین و متمدن (یا بافرهنگ) بودن، لابد نشانه‌های عملی‌ای دارد که هرچه آن نشانه‌ها بیشتر باشد انسان متدین‌تر
 ‏امشبم همه میخوابیم چه اونا که گفتن پای نظام و سپاه هستن... چه اونها که علیه سپاه شعار دادن و فحش دادند ... ولی یه عده پای همون ‎پدافند ، پای همون شاسی ، امشب نمیخوابن !! ۴۰ساله که نمیخوابن !! برادر عزیزی که پای پدافند نشستی دست و دلت نلرزه !! حتی اونی که داره فحش میده به امید بیدار بودن تو ، خودش و زن و بچه اش راحت میخوابن ...
ادامه مطلب
بدترین نفرین این است که به آدم بگویند:  « مرده شور ببردت »
نه چون آرزوی مرگ می‌کند، که چنین چیزی نه بد است و نه آرزو کردن می‌خواهد! مسیر همه ماست. بلکه چون مردنی ساده را آرزو می‌کند. من دوست ندارم کارم به مرده شور بکشد. مرگی به درد می‌خورد که جسد آدم قابل شستن نباشد.
مرگ روی تخت خواب را که میلیاردها انسان بلدند. کاش آدم می‌توانست جوری زندگی کند که دست کم یک آدم ظالم دیگر به خونش تشنه باشند. 
پی نوشت: میدانم این متن کمی شعار زده است. بیشتر حسرت ا
بهش میگم تو چه جوری انقدر خیالت راحته؟  ذره ای واسه چیزی فکری نمیشی ؟ جای تو بودم نابود شده بودم :/
میگه همون انرژی که صرف منفی بافی میکنی ، صرف خوش بینی کن! هیچی هم که نباشه به اعصاب خودت فشار نمیاد ...
دلم میخواد بزنم دهنش رو خرد کنم با این کلیشه هاش ... ولی خب ! راست میگه . شعار نمیده . این خنده ی همیشگیش نشانی از درون تحت کنترل و به صلح رسیده اشه... خب این واقعا هنره. غم خودش میاد ،فکر و خیال خودش میاد ...
شاید هم ژنش اینجوریه...هوم؟ 
‍ ‍
نماز شب در کلام امیرالمؤمنین علیه السّلام
برخاستن براى نماز شب، موجب تندرستى و خشنودى پروردگار و استحقاق رحمت و تمسک به اخلاق پیامبر است. (بحارالانوار، ج۸۴)
از زمانیکه گفتار رسول خدا (صلى الله علیه وآله) را شنیدم که فرمود: نماز شب نور است، نماز شب را ترک نکردم. (بحارالانوار، ج۴۱، ص۷۱)
شب زنده دارى، شعار پرهیزکاران و روش مشتاقان است. (غررالحکم، ص۱۹۲)
#نماز_شب#نماز_عشق #همدم_همراه_همراز_نزدیکترین_رفیق #جانا #خدا❤️

در سیل اخیر، نیروهای مسلح با همه وجود و امکانات در اختیارشان به کمک مردم
شتافتند، به طوری که در استان گلستان، ارتش حتی قبل از حضور ستاد مدیریت
بحران، در محل حادثه حاضر شد. اینکه یک سرهنگ ارتش خم شود تا فردی سالخورده با قدم گذاشتن بر دوش او سوار
وسیله نقلیه شود، جلوه‌هایی از صداقت ارتش در بیان شعار «ارتش فدای ملت»
است.
در سیل اخیر، نیروهای مسلح با همه وجود و امکانات در اختیارشان به کمک مردم
شتافتند، به طوری که در استان گلستان، ارتش حتی قبل از حضور ستاد مدیریت
بحران، در محل حادثه حاضر شد. اینکه یک سرهنگ ارتش خم شود تا فردی سالخورده با قدم گذاشتن بر دوش او سوار
وسیله نقلیه شود، جلوه‌هایی از صداقت ارتش در بیان شعار «ارتش فدای ملت»
است.
متن آهنگ چه شد از محسن چاوشی
چه شد که بار دگر یاد آشنا کردی چه شد که شیوه ی بیگانگی رها کردی
به قهر رفتنو جور و جفا شعار تو بود چه شد که بر سر مهر آمدی وفا کردی
منم که جور و جفا دیدمو وفا کردم تویی که مهر و وفا دیدیو جفا کردی
بیا که چشم تو تا شرمو ناز دارد کس نپرسد از تو که این ماجرا چرا کردی
دانلود
چندی قبل شعاری روی دیوار دیدم که نوشته بود حرف نزنیم عمل کنیم که البته احتمالا شعار انتخاباتی بود. حالا این رو کاری ندارم که بهتر بود می گفت به حرف های خود عمل کنیم.تو این فکر بودم که همه آدم ها دو تا خود دارند یکی تو حرف و دیگری تو عمل هستش و کمتر کسی پیدا میشه این دو تا خودش شبیه هم باشه. امیدوارم اون قدر خدا بهم توفیق بده که بین این دو تا خود وجودیم تفاوت و تناقض زیادی نداشته باشه.
طرح بشردوستانه و خیرانه تامین کمک های نقدی برای کودکان
سرطانی با عنوان «ایستگاه پائیزی برای کودکان سرطانی» و با شعار «بیایید
خنده را تقسیم کنیم» توسط واحد خواهران کانون دانشجویی هلال احمر دانشگاه
قم در ۴ روز متوالی در این دانشگاه برگزار شد.
ادامه مطلب
 اواخر دولت هاشمی رفسنجانی (سازندگی) تورم در قالب یک سیر صعودی به بیش از 49 درصد در سال 1374 رسید و مردم شعار می دادند:  
             رفسنجانی بی غیرت      موز و پیاز یه قیمت
‼️و باز پس از سالها همان مردم با تایید هاشمی به مهره او رای دادند تا دوباره موز و پیاز یک قیمت شود!
این است سرنوشت مردمی که از تاریخ درس نگیرند و حافظه تاریخی شان کوتاه مدت باشد
شرکت EMEA Uber که در آمستردام-کشور هلند واقع شده است در زمینه صنعت فناوری در راستای روند رو به رشد به  جهت حضور در بازارهای جهانی با شعار “فکر کردن محلی به گسترش جهانی” مشغول به فعالیت است. این شرکت در سال 2017 برای محقق کردن خواسته و شعار سازمانی خود برای اتصال مردم و فرهنگ ها و همچنین درک بازارهای همیشه در حال تحول در اطراف خود ، شرکت معماری و  طراحی داخلی Assembly را جهت طراحی و اجرای دکوراسیون اداری محل کار خود به صورت تخصصی و ساده  انتخاب نمودند.
جایی گفته شده است که جنگ، بهترین تجارت است و گویا آمریکا این روزها به تجارت جدیدی نیاز دارد. امیدوارم جنگی نشود و حکومت ما هم سر عقل بیاید و این همه دشمن تراشی نکند. خسته نشدید واقعا؟ چقدر آخه علیه این و اون شعار بدیم؟ دین ما اموزه های بهتری برای ارتبط با دیگران داره چرا اون بخش از دیدن مورد توجه نیست؟
امیدوارم، جنگی نشود
چیزی تا الان از تحریم و دشمنی در زندگی گیرمان نیامده، بگذارید نیمه دوم کمی لذت ببریم
کمی به خود و آینده متعهد باشیم
رئیس ستاد و معاون هماهنگ‌کننده ارتش جمهوری اسلامی ایران اعلام کرد که رژه ۲۹ فروردین برگزار نمی‌شود.
دریادار سیاری: در سال ۱۳۹۹ طرح جایگزین رژه را اجرا خواهیم کرد؛ این طرح رژه خدمت با شعار مدافعان وطن- یاوران سلامت است که در سطح کشور اجرا خواهد شد.
سه شنبه ، ۱۹ فروردین ۹۹@IrNews_24
[عکس 745×375]
مشاهده مطلب در کانال
سلام
نام : علی قاسمی
شهر : گرگان
لقب : کنزو
سبک موسیقی : رپ ، هیپ هاپ ، ارندبی ، پاپ ...
ساز: گیتار ، پیانو ...
فعالیت متفرقه : آهنگساز/تنظیم کننده/ترانه سرا/میکس من
شروع فعالیت موسیقی در سال 1380 با نام مستعار "علی کنزو"تا سال 89 تغییر سبک به پاپ تا سال 1397
شروع دوباره رپ و پاپ و ارندبی ...
شعار همیشگی:گرگان بالاست
علامت : زوزه گرگ
از آنجا که سلبریتی‌هایی مثل بانومینا و گورعمررنجی، هم خشک‌سالی و هم ترسالی را به شعار  مرگ بر آمریکا ربط می‌دهند و فی‌الواقع سوتی می‌دهند، در زیر جدول کامل عوارض هر شعار به تفکیک ارائه می‌شود؛
سکوت هر مسلمان، خیانت است به قرآن؛ زلزله‌ی بیش از ۶ ریشتر
مرگ بر غارتگر بیت‌المال؛ سرریز شدن آب سدها
مرگ بر فرانسه؛ هجوم ریزگردها
مرگ بر اسرائیل؛ خشک‌شدن دریاچه‌ی ارومیه
مرگ بر ضد ولایت فقیه؛ ریختن بهمن در جاده‌چالوس
مرگ بر منافق؛ ریزش کوه در
ترامپ با شعار ایمنی ==> بصورت واقعی ، دروغ میگوید!
ترامپ با زمینه هایی که قبلا برای ماموریتش ، آماده اجرا نموده اند یک مجری عقب افتاده است که یک بازی را ، تکرار میکند اما با شکل دیگر و شعارهایی که بوجود آمدنشان را قبلا برایش ، آماده کرده اند و در واقع ، ترامپ ، فاقد مسئولیت خلاقیت است! دو حزب جمهوریخواه و دمکرات آمریکا ، برای فریب مردم آمریکا ، با یکدیگر ، ساز مخالف میزنند تا بین هواداران به بازی گرفته شده خود ، ایجاد رقابت ، بکنند! این دو حزب ،
هجران
زمستان است، وصل اما بهار است
دیدار را عشق است و هجران ناگوار است

تعبیرهجران
دوری دل هاست از هم
دل های ما که خانه ی دربست یار است

عشق
است اگرراضی شود دلدار از ما
وقتی که ناراضی است وقت اعتذار است

سخت
است اگر درد فراق یار اما
دوران سختی بگذرد وقت گذار است

چون
کودکان باید ز درد هجر نالید
بهتر به حاجت می رسد طفلی که زار است

باید
که برخیزیم گر جویای وصلیم
کوشش برای وصل شرط انتظار است

دلدار
در آئینه ی دل جلوه دارد
آئینه ها اما پر از گرد و غبا
با شعار:
کتاب یعنی زندگی

بخشی از مصاحبه جناب آقای حسین زاده
معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان
در خصوص برپایی نمایشگاه

یک اتفاق مهم فرهنگی در شهر که از شنبه شروع می شود و تا پنج شنبه ادامه دارد به همراه کلی برنامه های متنوع. آنجا هم می توانید کتاب بخرید با تخفیف 20  درصدی و هم می توانید یا شاعرها و نویسنده ها و ناشرها ملاقات کنید و هم در جشن امضای کتاب و جلسه های شعرخوانی شرکت کنید. خلاصه یک هفته پر اتفاق پیش ر
68 شعار و پیام ویژه مراسم میلیونی 22بهمن ماه گردآوردی نموده است که در زیر می آید:

به آمریکای شیاد / نمی کنیم اعتماد
از تو به یک اشارت از ما به سر دویدن
در غیرت ما ذلت نمی گنجد
خیبر خیبر یا صهیون، جیش محمد(ص) قادمون
ما از عربده های مستانه شیطان بزرگ آمریکای جنایتکار و رجزهای توخالی محاصره اقتصادی نمی ترسیم.
ما آمریکا را زیر پا می گذاریم
ادامه مطلب

یه بار بهش گفتم همیشه برام سواله، اینایی که میگید واقعا بهش اعتقاد دارید؟ گفت اگه قرار باشه نگیم تا اعتقاد کامل که نمیشه...

رجائاً گفتن قبول... با ارادت گفتن قبول... حتی اگه اعتقاد هم کامل نباشه...

ولی...
این یکی رو مجبور نبودی اگه اعتقاد نداری بگی، مجبور نبودی شعار بدی، مجبور نبودی...
این یکی اسمش چیه؟
ریا؟ یا دروغ؟ 
اگر هم به اینها اعتقاد داشتی پس چرا عمل نکردی؟ چرا حق عمل بهش رو برام قائل نبودی؟

این یکی برای من انگار روضه اس...
حس مفت باخت
دشمن همیشه دنبال ایجاد تقابل و اختلاف بین ارتش و سپاه است و
فرماندهان و دلسوزان کشور همواره به دنبال تقویت وحدت بین این دو بازوی توانمند
انقلاب اسلامی.

صیاد شیرازی یکی از همین فرماندهان و دلسوزان بود که از هیچ کوششی
برای تقویت وحدت بین ارتش و سپاه فروگذار نمی کرد.

معروف است یک بار موقع سخنرانی وقتی این شعار توسط حضار سر داده شد
که: ارتشی و سپاهی، دو لشکر الهی، گفت بهتر است این شعار را اصلاح کنیم و بگوییم:
ارتشی و سپاهی، یک لشکر الهی.

صیاد شیر

چی میگن اینایی که ازین شعار روانشناسی ویترینی ها میدن: «خودتو ببخش!»
آدم اصن میل عجیبی داره به فراموش کردن اشتباهاتش و ماله کشی!
شما نگی، اون زودتر خودشو بخشیده!
مهم اون سوراخیه که ازش گزیده شده و اگه یادش بره، بهش فکر نکنه، نره ببینه کجاها رو اشتباه رفته، و ... هیچ بعید نیست دوباره همون اشتباهو بکنه.
اتفاقا آدم راحت خودشو می بخشه!
اما مرور اون مسیر اشتباهه که آدم رو به مرز دیوونگی میرسونه!

*یه راه میونبر محدود موقتی پیدا کردم برای سرچ. بعد
-صندلی اداری-
سال 1339 تولید صندلی های اداری با نام تجاری ( واکو ) شروع به کار کرد
و در زمره پیشگامان این صنعت قرار گرفت و بعد از انقلاب اسلامی همسو با سیاست های دولت نام واکو به محک تغییر کرد.
اکنون با بیش از 50 سال سابقه تولید به یاری پروردگار با سعی در جلب اطمینان و
رضایت مشتریان محترم به فعالیت خود ادامه می دهد
و همواره محک شعار حفظ کیفیت و بهبود آن ضمن عرضه محصول با
قیمت مناسب را سرلوحه اهداف خود قرار داده است.
شعار اصلی iminer استخراج بیت کوین بدون نیاز به دانش فنی و صرف وقت است .کسب درآمد از طریق استخراج نیازمند زمان و تجربه بسیار زیادی می باشد اما شما میتوانید با کمک Iminer  به ساده ترین شیوه از این سبک درآمدی استفاده نمایید چرا که پیشرفته ترین و کامل ترین سامانه استخراج ماینینگ و اجاره ماینر تا این لحظه، توسط وب سایت Iminer ارائه شده است.
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار هزاران نفر از مردم استان آذربایجان شرقی:
...گروههای جوانِ مؤمن و انقلابی باید هر کاری را که امکان پذیر است در چارچوب قوانین و مصلحت کشور انجام دهند و معطل کسی نباید بمانند.
یادم هست این شعار بر زبانمان بود....وای اگر خامنه ای حکم جهادم دهد.......
حکم جهاد صادر شده است! جوانان انقلابی معطل کسی نمانند خودشان آتش به اختیار، گام دوم انقلاب را عمل و اجرا نمایند...!
این مطلب ادامه ندارد، ادامه آن عمل است.
برند دنیل کلین در سال 1973 تاسیس شد.اولین قدم
های دنیل کلین در ابتدای کار با شعار "مد برای همه" شروع شد.از روز اول
تاسیس تا امروزه،دنیل کلین به یک برند بسیار محبوب تبدیل شده و توجه بسیاری
از خریداران بین المللی در سراسر جهان را جلب کرده است.
وجه تمایز
این برند تنها به دلیل کیفیت بالا و قیمت مناسب نیست،بلکه در کنار این ها
پیروی کردن از آخرین مد و فشن روز دنیا و ارائه بیش از 1000 مدل و 1000 رنگ
مختلف به مشتریان خود است.
امسال مسئله‌ی «تولید» مطرح است. مسئله‌ی تولید به نظر من مسئله‌ی محوری امسال است؛ لذا من شعار را امسال
این قرار دادم: «رونق تولید». باید همه تلاش کنند تولید در کشور رونق پیدا
کند. از اوّل سال تا آخر سال ان‌شاءاللّه این معنا به صورت چشمگیری در کشور
محسوس باشد. اگر این [طور] شد، امیدواریم که ان‌شاءاللّه حلّ مشکل اقتصادی
راه بیفتد.
روز سیزدهم آبان همزمان با ملت قهرمان کشورمان و همگام با سایر مدارس ضمن محکوم نمودن استکبار جهانی ، گرامیداشت روز دانش آموز ، تبریک این روز به دانش آموزان عزیز ،کلاسهای ششم این آموزشگاه با شرکت در راهپیمایی و اعلام انزجار از آمریکا و اجانب خودباخته شرق و غرب با ولی امر مسلمین تجدید پیمان نمودند و سایر کلاس ها با در دست داشتن پرچم ایران عزیز با شعار مرگ بر آمریکا ، مرگ بر استکبار در تجمع مدرسه شرکت نمودند و بدین طریق این روز عزیز گرامی داشته ش
سلام
نام : علی قاسمی
شهر : گرگان
لقب : گرگ
سبک موسیقی : رپ ، هیپ هاپ ، ارندبی ، پاپ ...
ساز: گیتار ، پیانو ...
فعالیت متفرقه : آهنگساز/تنظیم کننده/ترانه سرا/میکس من
شروع فعالیت موسیقی در سال 1380 با نام مستعار "علی کنزو"تا سال 89 تغییر سبک به پاپ تا سال 1397
شروع دوباره رپ و پاپ و ارندبی با نام مستعار "گرگ" 
شعار همیشگی:گرگان بالاست
علامت : زوزه گرگ

.
.
۱۳۹۸/۲/۱
هجران
زمستان است، وصل اما بهار است
دیدار را عشق است و هجران ناگوار است

تعبیرهجران
دوری دل هاست از هم
دل های ما که خانه ی دربست یار است

عشق
است اگرراضی شود دلدار از ما
وقتی که ناراضی است وقت اعتذار است

سخت
است اگر درد فراق یار اما
دوران سختی بگذرد وقت گذار است

چون
کودکان باید ز درد هجر نالید
بهتر به حاجت می رسد طفلی که زار است

باید
که برخیزیم گر جویای وصلیم
کوشش برای وصل شرط انتظار است

دلدار
در آئینه ی دل جلوه دارد
آئینه ها اما پر از گرد و غبا
راهپیمایی یوم الله 22بهمن فرصت بسیار مهمی است که هر ساله در آن مردم به روش های گوناگون پیام خود را به مسئولین و سیاسیون داخلی و خارجی می‌رسانند.
ظرفیت زیاد این راهپیمایی باعث خواهد شد پیام‌های مردمی از طریق رسانه‌ها در فضای داخلی و بین المللی بارتاب پیدا کرده و پیام مقاومت مردم ایران را به جهان مخابره کند.
ادامه مطلب
وَابْتَغِ
فِیمَا آتَاکَ اللَّهُ الدَّارَ الْآخِرَةَ ۖ وَلَا تَنْسَ نَصِیبَکَ مِنَ
الدُّنْیَا ۖ وَأَحْسِنْ کَمَا أَحْسَنَ اللَّهُ إِلَیْکَ ۖ وَلَا تَبْغِ
الْفَسَادَ فِی الْأَرْضِ ۖ إِنَّ اللَّهَ لَا یُحِبُّ الْمُفْسِدِینَ
در آنچه خدایت ارزانی داشته ، سرای آخرت را بجوی و بهره خویش را از دنیا
فراموش مکن و همچنان که خدا به تو نیکی کرده نیکی کن و در زمین ازپی فساد
مرو که خدا فسادکنندگان را دوست ندارد

بعضی ها فکر می کنند که اگر خواستی دین
 اواخر دولت هاشمی رفسنجانی (سازندگی) تورم در قالب یک سیر صعودی به بیش از 49 درصد در سال 1374 رسید و مردم شعار می دادند:  
             رفسنجانی بی غیرت      موز و پیاز یه قیمت
‼️و باز پس از سالها همان مردم با تایید هاشمی به مهره او رای دادند تا دوباره موز و پیاز یک قیمت شود!
البته از اتاق فرمان اشاره کردند که قیمت پیاز با خلق یک حماسه تاریخی قیمت موز رو هم رد کرده
این است سرنوشت مردمی که از تاریخ درس نگیرند و حافظه تاریخی شان کوتاه مدت باشد
عصبانیت زلیخا از تدبیر یوسف!
خانم #کتایون_ریاحی بازیگر نقش زلیخا در فیلم یوسف پیامبر با عصبانیت شدید از عملکرد روحانی خواستار برخورد مجلس با او شد! خانم ریاحی، این روحانی که توسط دوستانش به یوسف پیامبر تشبیه شد، همانی نیست که برایش لباس بنفش پوشیدید؟! این آش دهن‌سوز دست‌پخت شما سلبریتی هاست. این مجلس هم دسته‌گلِ شماهاست. انتظار بیهوده نداشته باشید. سعی کنید به رای خودتان احترام بگذارید. با روحانی تا ۱۴۰۰ شعار شماست. یادتان که نرفته؟ #نتیج

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها